GRATISY TAXI ŁYSOGÓRY KIELCE - Taxi Kielce 41 36 00000, 41 36 111 11 Łysogóry

Taxi 24 godziny na dobę
Zamów taxi kielce
Taxi Kielce
CK taxi Kielce
Taxi 24 godziny na dobę
Przejdź do treści

Menu główne:

GRATISY TAXI ŁYSOGÓRY KIELCE

GRATISY DLA KLIENTÓW
Szanowni Państwo, firma TAXI ŁYSOGÓRY oferuje 10-ty KURS GRATIS. Każdy kierowca taksówki w naszej firmie posiada wizytówki z miejscem na zaznaczenie kolejnych kursów za pomocą naklejek lub pieczątek. Jeden kurs to jedno zaznaczenie. Po zebraniu 9 zaznaczeń mają Państwo 10-ty KURS GRATIS do kwoty 17zł. Nasi klienci bardzo chwalą sobie takie rozwiązanie i często korzystają z takiej formy promocji.
PIECZĄTKA ZA KURS OBOWIĄZUJE OD KWOTY 10zł !
WAŻNA INFORMACJA
Jeżeli Państwo skorzystają z 9 kursów w TAXI ŁYSOGÓRY 41 36 000 00 lub 41 36 111 11 należy 10 kurs gratis zgłosić w centrali zamawiając taksówkę.
Taxi Kielce
INNE INFORMACJE
Często klienci posiadają kilka wizytówek z gratisowym 10 przejazdem co nie oznacza, że można je sumować i jechać jednym kursem za kilka gratisów (np. gdzieś dalej poza 1 strefę). Jeden kurs gratisowy czyli jedna wizytówka z 9 naklejkami lub pieczątkami dotyczy jednego kursu dla danego klienta do jednego miejsca docelowego bez możliwości rozwożenia innych osób uczestniczących w tymże kursie. Kontynuacja kursu z innymi osobami jest już płatna na normalnych zasadach. Warto więc pamiętać o zasadach, które przestrzegają nasi kierowcy taksówek. Oczywiście można zaproponować cenę umowną taksówkarzowi w zaistniałej sytuacji opisanej powyżej bez gwarancji akceptacji przez kierowcę taksówki.
ALL RIGHTS RESERVED 2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego